Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych

Rozliczenie roku akademickiego 2020/2021

Szanowni Państwo,

Komplet podpisanych dokumentów należy  składać osobiście w Sekretariacie SDNSP w czasie dyżurów (patrz zakładka kontakt) lub przesłać skany dokumentacji w formacie pdf na nowy, dedykowany adres phd.sdnsp@uw.edu.pl . W przypadku wysyłania skanów, proszę o umieszczenie w tytule wiadomości informacji:
sprawozdanie-nazwa dyscypliny-rok-imię i nazwisko lub IPB-nazwa dyscypliny-rok-imię i nazwisko.

Poniżej znajdziecie Państwo wzory formularzy potrzebnych do rozliczenia roku, które należy złożyć najpóźniej we wrześniu. Osoby, które mają zaliczone zajęcia zachęcamy do składania sprawozdania już teraz, by szybciej rozliczyć rok i uniknąć wrześniowego tłoku.

1. Sprawozdanie Roczne Doktoranta – dotyczy obecnego I i II roku (drugi rok składa sprawozdanie roczne niezależnie od dokumentów ds. oceny śródokresowej)

Wypełniony formularz wraz  z załącznikami należy złożyć najpóźniej do dnia 15 września 2021 r.

Uwaga: do Sprawozdania należy dołączyć:

• opinię promotora, potwierdzoną podpisem,
  • kartę praktyk doktoranta, należy ją uprzednio przedstawić koordynatorowi praktyk dla dyscypliny celem wpisania zaliczenia w USOS,
  • kartę seminariów zewnętrznych (TYLKO w przypadku realizowania seminariów poza Uniwersytetem Warszawskim lub nie mających kodu w USOS), należy ją uprzednio przedstawić koordynatorowi dyscypliny dla seminariów celem wpisania zaliczenia przedmiotu  Seminarium Badawcze – I w USOS).

Sprawozdanie roczne doktoranta
Karta praktyk
Karta seminarium bez kodu USOS

2. By uzyskać zaliczenie roku w USOS, należy mieć również wpisane zaliczenia z przedmiotów wymaganych programem, a przedmioty podpięte pod program i etap. W razie potrzeby należy przesłać na skrzynkę szkoły podanie skierowane do dyrektora szkoły, zaopiniowane przez promotora i koordynatora dyscypliny o możliwość realizacji danego przedmiotu w następnym roku akademickim.

3. Indywidualny Plan Badawczy – Formularz należy złożyć najpóźniej do dnia 30 września 2021 r – dotyczy obecnego I roku, osób przyjętych 1.10.2020. Osoby, które rozpoczęły kształcenie 1.03. 2021 mogą złożyć IPB do 28 lutego 2022.

Indywidualny Plan Badawczy