Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

LISTY RANKINGOWE I HARMONOGRAM ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH

Koordynator Rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych ogłasza wyniki II etapu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UW w dyscyplinach:

Koordynator Rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych ogłasza wyniki I etapu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UW w dyscyplinach:

Koordynator Rekrutacji zawiadamia o terminie i miejscu przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych (II etapu postępowania kwalifikacyjnego).

Linki do rozmów kwalifikacyjnych odbywających się na odległość zostaną wysłane kandydatom za pośrednictwem systemu IRK.

Na rozmowie kwalifikacyjnej konieczne jest posiadanie dowodu osobistego lub paszportu.

Zasady przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych

Kandydaci, których rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są w trybie stacjonarnym w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach, mają prawo zawnioskować o przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych w trybie zdalnym.

• Wzór wniosku o przeprowadzenie rozmowy w trybie zdalnym [WZÓR]

Wniosek musi zostać wypełniony, podpisany, zeskanowany i przesłany w formie skanu na adres email rekrutacja.ns@uw.edu.pl w ciągu 2 dni od daty publikacji harmonogramu rozmów kwalifikacyjnych. Wszystkie spóźnione wnioski będą odrzucane.