Zaproszenie pracujących studentów/studentek UW do udziału w badaniu międzykulturowym

Szanowni Państwo,

udostępniamy zaproszenie do wzięcia udziału w ankietowym badaniu międzykulturowym, otrzymane z Wydziału Lingwistyki Stosowanej UW.

Drogi Studencie/Droga Studentko,

jeśli pracujesz zarobkowo, a w swojej pracy wchodzisz w interakcje ze współpracownikami, serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w badaniu nad strategiami zarządzania konfliktem w pracy, kreatywnością i satysfakcją zawodową pracujących studentów/studentek prowadzonym w 22 krajach przez Uniwersytet Kentucky (USA) we współpracy m.in. z Uniwersytetem Warszawskim.

Udział w badaniu polega na wypełnieniu 8-10-minutowej ankiety online dostępnej w j. polskim i angielskim (zmiana języka w górnym prawym rogu arkusza ankiety):

Z góry dziękujemy za poświęcony czas i wkład w badanie!