Zajęcia dla studiów doktoranckich

Zajęcia dla doktorantów ze studiów doktoranckich
Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych uruchomiła na II semestr 2019/2020 szereg zajęć dla doktorantów. Na niektóre z tych zajęć są jeszcze wolne miejsca i będą dostępne dla zainteresowanych nimi doktorantów z wyższych lat studiów doktoranckich.
Informujemy, że zajęcia w SDNH nie mają przypisanych punktów ECTS, w związku z tym radzimy porozumieć się z kierownikami Państwa studiów doktoranckich co do możliwości zaliczenia za ich pomocą zajęć w programie kształcenia Państwa studiów.
Rejestracja na wolne miejsca dostępna będzie poprzez system USOSweb od 19.02 od godz. 20:00 do 21.02 do godz.23:59 (link do rejestracji – usosweb.uw.edu.pl).
Proszę zwrócić uwagę, że część zajęć – Warsztat metodyczny grupowy oraz Strategia publikacyjna i merytoryczne aspekty pozyskiwania grantów w dyscyplinie – są dedykowane konkretnym dyscyplinom.