Stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło informację na temat składania wniosków o stypendia ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki dla wybitnych młodych naukowców w grudniu 2022 r. Stypendium jest przyznawane maksymalnie na 3 lata, a jego wysokość nie może przekroczyć 5 390 zł miesięcznie.

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem Zintegrowanego Systemu Usług dla Nauki (system ZSUN/OSFod 1 grudnia do 31 grudnia 2022 r.

Termin wewnętrzny składania wniosków to 16 grudnia 2022 r.

Składany wniosek powinien być zaakceptowany przez Dziekana/Kierownika Jednostki i Pełnomocnika Kwestora na Wydziale.

Więcej informacji: [LINK] [LINK]