Sojusz 4EU+: projekt Plurality of Memories in Europe in Global Perspective

Przesyłamy zaproszenie do udziału w programie Plurality of Memories: 4EU+ Fellowship, organizowanym w ramach współpracy Sojuszu 4EU+ i projektu Plurality of Memories in Europe in Global Perspective. Zaproszenie jest skierowane m.in. do doktorantów wszystkich uczelni Sojuszu, w tym Uniwersytetu Warszawskiego, którzy w swoich badaniach skupiają się na naukach społecznych i humanistycznych.

Aplikanci mogą się ubiegać o krótki pobyt naukowy na uczelni goszczącej (organizator: Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Karola), w terminie 9-22 października 2023 r.
Koszty udziału w programie pokrywa Uniwersytet Karola.

Zgłoszenia (CV +  krótki list motywacyjny) należy przesyłać do dnia 31 sierpnia 2023 r., na adres mailowy: 4euplus@fsv.cuni.cz
Szczegóły na temat programu: [LINK]

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką programu na Uniwersytecie Karola: Klára Kosová: klara.kosova@fsv.cuni.cz