Przyjmowanie zgłoszeń kursów na II trymestr 2022/2023 w ramach Uniwersytetu Otwartego UW

Szanowni Państwo, Drodzy Doktoranci UW,

zapraszamy do nawiązania współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW. Rozpoczęliśmy właśnie przyjmowanie propozycji kursów na II trymestr roku akademickiego 2022/2023. Zajęcia mogą być prowadzone w formie zdalnej, na platformach ZOOM, Google Meet oraz MS Teams UO, a także stacjonarnej.

Kursy zgłasza się poprzez elektroniczny formularz dostępny na naszej stronie. Zgłoszenie programu w formie pliku pdf z Państwa zeskanowanym podpisem i e-mailową zgodą Dziekana/Prodziekana/Dyrektora/Wicedyrektora Jednostki na prowadzenie zajęć oraz oświadczeniem o posiadaniu statusu doktoranta należy przesłać do 2 listopada 2022 r., do godz. 17.00 (środa) na adres e-mail: katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.plmagdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl lub dorota.palys@uo.uw.edu.pl. Zgłoszenie programu kursu może być również podpisane przez Państwa podpisem kwalifikowanym elektronicznym lub podpisem zaufanym.

Jeśli chodzi o terminy zajęć, najwcześniej mogą się one rozpoczynać 16 stycznia (poniedziałek). Ważna jest informacja, że pierwsze zajęcia kursu muszą odbyć się nie później niż 28 lutego 2023 r.

Kursy powinny liczyć minimum 30 godzin dydaktycznych (22,5 h zegarowych). Wykładowcy Uniwersytetu Otwartego UW podpisują z nami umowę zlecenie obowiązującą podczas trwania kursu. Szczególnie poszukujemy Wykładowców kursów językowych, prowadzących zajęcia na poziomie A1 oraz osoby chętne do poprowadzenia zajęć informatycznych. Jednocześnie do składania programów kursów zapraszamy wszystkich Wykładowców z ciekawymi pomysłami i chęcią popularyzowania wiedzy.

Kursy online:

Konieczne jest, aby w tytule kursu zamieścić dopisek „kurs online” oraz w opisie programu zajęć zawrzeć informację, z jakiej platformy zamierzają Państwo korzystać podczas spotkań (wymóg konieczny).

Kursy stacjonarne:

Konieczne jest, aby w tytule kursu zamieścić dopisek „kurs stacjonarny”.

Rada Uniwersytetu Otwartego UW będzie rozpatrywać tylko te zgłoszenia, które spełniły wymogi formalne, tj.:

• zostały przesłane do Rady poprzez Panel Wykładowcy,
  • następnie zostały podpisane przez Wykładowcę i przekazane nam drogą e-mailową w formie pliku pdf (w przypadku Doktorantów należy złożyć oświadczenie o posiadaniu statusu doktoranta, a jeśli Doktorant składa program po raz pierwszy – również opinię od Promotora i zaświadczenie o doświadczeniu dydaktycznym),
  • uzyskały zgodę Dziekana/Prodziekana/Dyrektora/Wicedyrektora Jednostki i została ona nam przedstawiona w formie przekazanej treści wiadomości e-mail.

Gdyby pojawiły się wątpliwości lub dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego pod numerami: 22 552 15 27, 22 552 40 76 lub 22 552 13 20.