Konkurs wydawniczy dla naukowców i badaczy edukacji

Ruszyła czwarta edycja konkursu wydawniczego Monografie, skierowanego do naukowców oraz badaczy nauk społecznych i humanistycznych, którym bliskie są tematy związane z edukacją. Konkurs organizuje Wydawnictwo Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, a patronuje mu „Forum Akademickie”.
Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń Autorki i Autorów piszących monografie, które podejmują zagadnienia następujących obszarów: szkolnictwo wyższe, edukacja szkolna, edukacja językowa, kształcenie i szkolenia zawodowe, edukacja dorosłych, nieformalna edukacja młodzieży.

Zwycięskie prace zostaną zrecenzowane, a następnie wydane w językach polskim i angielskim. Będą także bezpłatnie udostępniane w internecie i repozytoriach cyfrowych oraz uzyskają punkty niezbędne do ewaluacji dorobku naukowego.

Zasady konkursu: LINK