informacja o kursie z dr Anna Klimaszewską pt. “Pisanie wniosków grantowych i stypendialnych – krok po kroku!”

Center for American Studies ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w synchronicznym weekendowym kursie z z pozyskiwania środków z konkursów i programów grantowych oraz stypendiów pt. “Pisanie wniosków grantowych i stypendialnych – krok po kroku!”.

Kurs poprowadzi dr Anna Klimaszewska, wielokrotna laureatka grantów i stypendiów naukowych (w tym m.in. na Harvard University i University of Cambridge oraz czterokrotnie NCN).

W toku kursu dowiesz się:

• Gdzie szukać odpowiednich dla siebie programów grantowych i stypendialnych
  • Jak efektywnie przygotowywać wnioski o finansowanie projektu badawczego
  • Jak nie wdepnąć na minę w procesie realizacji grantu i jego rozliczania
  • Jak rozwijać się naukowo przy pomocy programów grantowych

Do udziału w szkoleniu serdecznie zachęcamy ambitnych studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych.

Termin kursu: 19-20 stycznia 2024 (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w sobotę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 13 stycznia 2024.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisach: https://fb.me/e/2SCNZAagE