Fakultatywne – Informacje dot. rejestracji Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych

Przekazujemy informacje dot. rejestracji na zajęcia SDNS w semestrze letnim 2022/2023.  Link do rejestracji: LINK

Rejestracja rozpocznie się 27.01.2023 o godz. 10.01 a zakończy się 2.02.2023 o godz. 9:59.

Obecnie informacje dotyczące przedmiotów w systemie USOS mają różny poziom uszczegółowienia i mogą ulec zmianie, cały czas trwają prace nad wprowadzaniem danych uzyskanych od wykładowców. Niektóre informacje nie zostały jeszcze nadesłane przez jednostki – po ich uzyskaniu będą one wprowadzane systematycznie do USOS. Proszę o regularne sprawdzanie aktualizacji w systemie.

Kursy oferowane podczas tej tury rejestracji mają status A co oznacza, że podczas rejestracji (od 27.01.2023 do 2.02.2023) mogą Państwo swobodnie zarejestrować i wyrejestrowywać się z wybranych kursów.

Wstępna lista przedmiotów dostępnych w rejestracji dostępna jest pod tym linkiem:
https://szkolydoktorskie.uw.edu.pl/sdns/regulamin/ (lista jest aktualizowana).

Zajęcia w większości odbędą się w trybie stacjonarnym. Zajęcia prowadzone w trybie zdalnym zostaną ujęte w stosownym zarządzeniu Dyrektora Szkoły.