Konkurs na stypendium naukowe NCN

Jednostka: Wydział Filozofii, Uniwersytet Warszawski
Tytuł projektu: NCN OPUS18 „Przedmioty percepcji w ujęciu jedno- i wielomodalnym
Opis zadań: Projekt „Przedmioty percepcji w ujęciu jedno- i wielomodalnym” obejmuje zadania badawcze z zakresu empirycznie zorientowanej filozofii percepcji i nauk neurokognitywnych, w trakcie realizacji których zespół będzie analizować:
I. pochodzenie przedmiotów percepcji – formowanie się i funkcjonowanie reprezentacji przedmiotowych
II. konceptualne i metodologiczne aspekty badań nad przedmiotami jedno- i wielosensorycznej percepcji
III. podobieństwa i różnice między przedmiotami percepcji w różnych modalnościach zmysłowych
IV. wielomodalne przedmioty percepcji.

Więcej informacji: LINK