Konferencja naukowa „PRZESZŁOŚĆ MA PRZYSZŁOŚĆ!/ THE PAST HAS A FUTURE!”

Serdecznie zapraszamy do udziału w sesji doktoranckiej “Back to the…PAST! Badania przeszłości w perspektywie młodych badaczy” organizowanej w ramach Międzynarodowej 4. Konferencji Naukowej Wydziału Archeologii UW „Przeszłość ma przyszłość!/ The Past has a Future!” w Warszawie.

Do udziału w sesji zachęcamy nie tylko archeologów, lecz również tych naukowców, którzy w swoich badaniach uwzględniają źródła archeologiczne, uczestniczą w pracach archeologicznych, wykorzystują właściwe dla archeologii metody analizy i interpretacji źródeł.

Konferencja „Przeszłość ma przyszłość!” odbędzie się 13-17 marca 2023 roku na Wydziale Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Abstrakty (do 250 słów) można przesyłać do 10.02.2023

Zapisy przez formularz: