Rejestracja na zajęcia semestru letniego 2023/24

Rejestracja na zajęcia semestru letniego 2023/24 zaplanowana jest w terminie 09-15.01.2024.

Rozpoczęcie rejestracji 09.01. 2024 od godz. 20:01; zakończenie 15.01.2024 godz. 23:59.

Rejestracja w USOS obejmuje zajęcia metodologiczne dla doktorantów II roku wzwyż .

Link do rejestracji z opisem oferty dostępny jest tutaj: LINK

Zastrzegamy możliwość zmiany oferty.

Rejestracje na zajęcia dla doktorantów I roku, obejmować będą programowe zajęcia :

• zajęcia metodologiczne (moduł metodologiczny, cykl zajęć fakultatywnych wspólne dla wszystkich dyscyplin)
  • Humanistyka cyfrowa (moduł metodologiczny, zajęcia fakultatywne wspólne dla wszystkich dyscyplin)
  • Teorie metody i tradycje badawcze (moduł metodologiczny, cykl zajęć fakultatywnych, w ramach poszczególnych dyscyplin)
  • Academic writing (moduł warsztat humanisty zajęcia fakultatywne wspólny dla wszystkich dyscyplin)
  • Wystąpienia publiczne (moduł warsztat humanisty, zajęcia fakultatywne wspólny dla wszystkich dyscyplin)
  • Projektowanie i planowanie badań/Przygotowanie IPB, pozyskiwanie i zarządzanie grantami – obowiązkowo do realizacji w II semestrze kształcenia

Zastrzegamy możliwość zmiany oferty.