Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych

procedura ubiegania się o DPN na rok akademicki 2023/24

Biuro Spraw Socjalnych informuje, że wnioski o nowe zakwaterowanie oraz przedłużenie zakwaterowania na nowy rok akademicki w Domu Pracownika Naukowego będą rozpatrywane przez Komisję ds. Zakwaterowań w DPN w następujących terminach:

• na posiedzeniu komisji w dniu 25 maja (składanie wniosków do 05.05. 2023 r.)
  • na posiedzeniu komisji w dniu 14 września (składanie wniosków do 01.09.2023 r.)

Po wyznaczonym terminie składania dokumentów wnioski będą rozpatrywane na dodatkowym posiedzeniu komisji w sierpniu lub w grudniu 2023 roku.

Na podstawie zarządzenia Rektora UW nr 279 z dnia 10.12.2020 r. w sprawie poczty elektronicznej UW jest możliwe procedowanie wniosków na podstawie elektronicznych wersji dokumentów, jednak zgodnie z § 3 ust. 3 zarządzenia ,,korespondencję pracownika, studenta lub doktoranta Uniwersytetu wysłaną z innego adresu elektronicznego niż elektroniczna poczta uniwersytecka pozostawia się bez rozpoznania„.

Zasady przekazywania wniosków nowe zakwaterowanie lub przedłużenie zakwaterowania DPN

1. Wypełnione oraz podpisane przez osobę ubiegającą się dokumenty mogą być przesłane w postaci skanów (w jakości umożliwiającej odczytanie treści).
  2. Osoby zameldowane w Warszawie lub okolicach do 70 km muszą przekazać wszystkie dokumenty i zaświadczenia, które potwierdzają dane w pkt. 4 i 5 wniosku.
  3. W przypadku braku aktualnych danych w USOS lub SAP tzn. gdy umowa o pracę, czas studiów lub rok kształcenia doktoranckiego jest krótszy niż zakwaterowanie na dany rok akademicki należy skontaktować się z wydziałem /szkołą doktorską/jednostką organizacyjną w celu dołączenia do wniosku zaświadczenia o planowanym przedłużeniu umowy, studiów, roku kształcenia doktoranckiego na czas zakwaterowania w DPN.
  4. Wniosek wraz z pełną dokumentacją może być przekazany do Biura Spraw Socjalnych:
  • drogą mailową na nowy adreskomisja.dpn@uw.edu.pl
  • bezpośrednio do sekretariatu Biura Spraw Socjalnych.
  • za pośrednictwem Wydziału, szkoły doktorskiej lub jednostki organizacyjnej,

Komisja ds. Zakwaterowań w Domu Pracownika Naukowego będzie rozpatrywała tylko kompletne dokumenty.

Na stronie głównej UW w zakładce pracownik – Biuro Spraw Socjalnych – Dom Pracownika Naukowego znajdują się następujące wnioski:

1. wniosek dla osób ubiegających się o zakwaterowanie w DPN,
  2. wniosek dla osób ubiegających się o przedłużenie zakwaterowania w DPN (konieczne jest wpisanie numeru i rodzaju zajmowanego lokalu).

Zgodnie z rozdz. 1 pkt. 9 Regulaminu korzystania z Domu Pracownika Naukowego UW ,,uzyskanie wiadomości o przyznaniu miejsca w DPN leży po stronie osoby zainteresowanej„.

Kontakt w sprawie zakwaterowania w DPN przy ulicy Smyczkowej 9 i 11 telefonicznie: (+48) 22 55 33 700/704 lub na adres DPN@adm.uw.edu.pl

Więcej informacji: [LINK]