Oferta zajęć metodologicznych 2022/23

Poniżej przedstawimy ofertę zajęć metodologicznych planowanych na najbliższy rok akademicki w podziale na semestry.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć podstawowe informacje na temat tych zajęć.
Zajęcia metodologiczne to:
– zajęcia do wyboru
– zajęcia w wymiarze 30 godzin, na które zapisać się mogą doktoranci i doktorantki ze wszystkich dyscyplin SDNH oraz Międzydziedzinowej Szkoły Doktorskiej, zarówno z pierwszego, drugiego, jak i trzeciego roku kształcenia.
Zajęcia są uruchamiane pod warunkiem zapisania się na nie co najmniej 5 osób.
Zgodnie z programem kształcenia w SDNH (LINK) są Państwo zobligowani do zaliczenia 30 godzin między II a IV semestrem i kolejnych 30 godzin do końca V semestru (w sumie 60 godzin).
UWAGA! Zajęcia oferowane są przez różne dyscypliny, ale to do Państwa należy decyzja w których zajęciach uczestniczyć. Niekoniecznie musi to być dyscyplina w której prowadzą Państwo badania. Przykładowo doktorant dyscypliny literaturoznawstwo może uczestniczyć w zajęciach metodologicznych oferowanych przez historię, archeologię itd.

Wykaz zajęć metodologicznych planowanych do uruchomienia w semestrze zimowym 2022/23 (WPIS AKTUALIZOWANY): LINK

Rejestracja na zajęcia metodologiczne dla semestru zimowego 2022/23 zostanie uruchomiona w USOS w terminie: od 30.08.2022 godz. 20:01 do 08.09.2022 godz. 23:59.

Szczegółowe informacje odnośnie do konkretnych zajęć znajdą Państwo w USOS (WPIS AKTUALIZOWANY) – LINK

Lista całorocznych zajęć metodologicznych 2022/23 (WPIS AKTUALIZOWANY)-  LINK

Rejestracja  na całoroczne zajęcia metodologiczne 2022/23 zostanie uruchomiona w USOS w terminie: od 30.08.2022 godz. 20:01 do 08.09.2022 godz. 23:59.

Wykaz zajęć metodologicznych planowanych do uruchomienia w semestrze letnim 2022/23 (WPIS AKTUALIZOWANY): LINK

Zastrzegamy możliwość zmiany oferty.