Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

inaugurację roku akademickiego 2021/2022

Uroczystość odbędzie się 5 października 2021 r., o godz. 17:00
w Sali Balowej, Pałac Tyszkiewiczów-Potockich
(ul. Krakowskie Przedmieście 32, Warszawa – wejście od strony wewnętrznego dziedzińca).

Wykład inauguracyjnyBack to the sources and what next
wygłosi dr hab. Monika Opalińska (Wydział Neofilologii UW).

Program uroczystości:
Otwarcie uroczystości i powitanie Gości.
Wystąpienie Dyrektor SDNH, dr hab. Moniki Rekowskiej, prof. ucz.
Wystąpienie Przedstawiciela Rady Doktorantów SDNH mgr. Jakuba Roga.
Wystąpienie Zastępcy Przewodniczącej Zarządu Samorządu Doktorantów UW mgr. Przemysława Mroczkowskiego.
Wykład inauguracyjny „Back to the sources and what next” wygłosi dr hab. Monika Opalińska (Wydział Neofilologii UW).

Inauguracja ma charakter uroczysty, natomiast spotkanie informacyjne/organizacyjne dla Doktorantów i Doktorantek z pierwszego roku SDNH odbędzie się (online) 7 października 2021 r. o godz. 10:30. Link do spotkanie przekażemy mailowo w przeddzień spotkania.