III rok – informacja o zajęciach

Na III roku kształcenia mają Państwo obowiązek zaliczenia:

KONFERENCJA INTERDYSCYPLINARNA V semestr – 15 godzin oraz

PRAKTYKI w wymiarze 10-30 godzin

ZAJĘCIA DODATKOWE (seminaria/wykłady monograficzne)
– zajęcia z oferty wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego (mogą to być zajęcia dostępne dla studentów); – 60 godzin między V i VII semestrem (w ramach IPB, promotor może wymagać od doktoranta zaliczenia określonych specjalistycznych seminariów/wykładów w wymiarze godzinowym większym od podanego);
– na zajęcia te należy zapisać się na wydziale, na którym są organizowane.

UWAGA!
Ci z Państwa, którzy z jakich powodów nie zrealizowali zajęć obowiązkowych i mają przeniesiony (za zgodą Dyrektora SDNH) obowiązek ich zaliczenia na III rok powinni pamiętać o konieczności zgłoszenia chęci uczestnictwa w konkretnych zajęciach (na adres phd.nh@uw.edu.pl).

Rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie przewidziana jest z zasady dla  II roku:

• w dniach  29.08.2023 godz. 20:01 do 08.09.2023 godz. 23:59

Rejestracja będzie prowadzona poprzez USOS.

LINK do rejestracji dostępny tutaj: LINK