II rok – informacje o zajęciach

W semestrze zimowym na II roku kształcenia odbędą się następujące zajęcia ogólnouniwersyteckie:

TRANSFER WIEDZY (WARSZTAT NAUKOWCA)
zajęcia obowiązkowe do realizacji w wymiarze 4 godzin w j. polskim lub j. angielskim, które poprowadzi dr Piotr Kubiński.

POZYSKIWANIE GRANTÓW (WARSZTAT NAUKOWCA)
zajęcia obowiązkowe do realizacji w wymiarze 8 godzin obowiązkowych oraz 4 dobrowolnych na II lub III semestrze kształcenia. W semestrze zimowym odbędą się zajęcia tylko w j. angielskim – Acquiring Grants (Scientist’s Workshop). Zajęcia poprowadzi dr Kamil Matuszczyk.

UWAGA: jeśli ktoś zrealizował zajęcia w czasie II semestru kształcenia, nie zapisuje się ponownie.

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE (WARSZTAT NAUKOWCA)
zajęcia dobrowolne do realizacji w wymiarze 8 godzin. Zajęcia te poprowadzi prof. Jacek Wasilewski.

Zajęcia realizowane są w formule 4 godziny w języku polskim + 4 godziny w języku angielskim lub 8 godzin w języku angielskim.

ZAPISY NA ZAJĘCIA OGÓLNOUNIWERSYTECKIE
Rejestracja na zajęcia odbędzie się w dniach 29.08.2023 godz. 20:01 do 08.09.2023 godz. 23:59. Rejestracja będzie prowadzona poprzez system USOS.

LINK do rejestracji dostępny tutaj: LINK

SEMINARIUM SZKOŁA MISTRZÓW
seminarium, które będzie się odbywać online w wybrane środy. Wzorem roku ubiegłego prosimy o rezerwację czasu między godz. 15 a 18. Na seminarium nie obowiązują zapisy przez USOS.

Wstępny harmonogram dostępny jest tutaj: LINK

Zastrzegamy możliwość zmian.