I rok – informacja o zajęciach semestr zimowy 2023/24

W I semestrze kształcenia obowiązują Państwa obowiązkowe zajęcia z Dydaktyki Szkoły Wyższej.

Należy zarejestrować się do jednej grupy spośród dostępnych w rejestracji (w języku polskim lub angielskim).

Rejestracja dostępna jest pod linkiem: LINK  w terminie 2023-09-26 20:01 – 2023-10-03 23:59.

Zajęcia, które mogą Państwo realizować od I semestru:

• Warsztat naukowca – to zajęcia prowadzone w trybie konsultacji indywidualnych z promotorem. Nie rejestrują się Państwo na nie w USOS.
  • Current Trends in Humanities/ Masters’ Academy w roku akademickim 2023/2024 będą odbywać się w wybrane środy w godzinach 15:00-17:00. Nie rejestrują się Państwo na nie w USOS. Przed każdym spotkaniem otrzymają Państwo link umożliwiający dołączenie do zajęć.