I rok – informacja o zajęciach

W semestrze zimowym na I roku odbędą się następujące zajęcia ogólnouniwersyteckie:

ETYKA
zajęcia te składają się z dwóch części – wykładu (4 godz. dydaktyczne) oraz warsztatów (2 warsztaty po 2 godz. dydaktyczne). W sumie do zaliczenia 8 godzin.

• wykład wygłosi dr Katarzyna Bielińska-Kowalewska (Wydział Filozofii UW)

– terminy:  19.10.2022 (środa) godz. 9.45-13.00 (wykład w języku polskim) lub

26.10. 2022 (środa) godz. 9.45-13.00 (wykład w języku angielskim)

• warsztaty: każdy doktorant zobowiązany jest wziąć udział w 2 spośród 6 propozycji warsztatów (każdy warsztat trwa 2 godz. dydaktyczne)

PRAWO AUTORSKIE
zajęcia te składają się z dwóch części – obowiązkowego wykładu (4 godz. dydaktyczne) oraz wykładu dla chętnych (4 godz. dydaktyczne).  Zajęcia poprowadzi dr hab. Wojciech Machała (Wydział Prawa i Administracji UW).

DYDAKTYKA SZKOŁY WYŻSZEJ
zajęcia te składają się z dwóch części – wykładu (część A)warsztatu (część B). Część wykładowa trwa 10 godzin, część warsztatowa 20. Obie części są obowiązkowe (w sumie do zaliczenia 30 godzin).

Warsztaty: do wyboru 1 warsztat spośród 5 grup w j. polskim i 1 w j. angielskim. Każdy warsztat  przewidziany jest na 20 godz. dydaktycznych.

ZAPISY NA ZAJĘCIA

Rejestracja na zajęcia odbędzie się w dniach 27.09.2022 godz. 20:01 – 03.10.2022 godz. 23:59. Rejestracja będzie prowadzona poprzez system USOS.

LINK do rejestracji dostępny tutaj: LINK