Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych

Heurystyki – cykl seminariów Szkół Doktorskich

11 stycznia 2024 o godz. 16.00 w Auli Starej Biblioteki UW odbędzie się seminarium pt. „Jak sztuczna inteligencja zmienia nasze życie?”. Celem spotkań pt. „Heurystyki”  jest promocja badań doktorantów i doktorantek UW.

Cykl „Heurystyki” powstał z inicjatywy Rektora Uniwersytetu Warszawskiego prof. Alojzego Z. Nowaka. Wydarzenie obywa się cztery razy w roku. W czasie każdego seminarium doktoranci i doktorantki przy wsparciu swoich promotorów prezentują swoje badania, a następnie biorą udział w dyskusji z udziałem publiczności.

Organizatorem seminarium pt. „Jak sztuczna inteligencja zmienia nasze życie?” jest Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych.

Serdecznie zapraszamy!