Dal chętnych – Nieobowiązkowo Informacja o dodatkowej rejestracji na kursy Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych w semetrze zimowym 2022/2023

Informacje dot. dodatkowej rejestracji na zajęcia prowadzone w SDNS w semestrze zimowym 2022/2023.

Poniżej  link do rejestracji:

Daty

Rozpoczęcie rejestracji w SDNS zostało przewidziane na 20.09.2022 na godzinę 10:01 i zostanie zakończone 23.09.2022 o godzinie 9:59.

Status przedmiotów w rejestracji – D

Uprzejmie informuję, że w obecnej II turze rejestracji będzie możliwe jedynie zarejestrowanie się na wybrany przedmiot, tzn. po zarejestrowaniu na przedmiot nie będzie możliwości wyrejestrowania się z niego. Prosimy o przemyślane wybory kursów.

Dostępność

Rejestracja jest otwarta dla doktorantów i doktorantek ze Szkół Doktorskich UW oraz studentów i studentek realizujących studia trzeciego stopnia w ramach innych programów na UW.

Przedmioty w rejestracji

W rejestracji dostępne są kursy z oferty kształcenia SDNS na które nie zostały wyczerpane limity miejsc.