BYĆ RODZCIEM na UW – badanie potrzeb rodziców na uniwersytecie (ankieta)

W najbliższym czasie (listopad/grudzień br.) rozpocznie się druga część ogólnouniwersyteckiego badania „Być rodzicem na UW” skierowanego do osób pracujących, kształcących się i studiujących na UW. Badanie prowadzone jest przez Zespół Równościowy we współpracy z PEJK i Centrum Badań nad Problematyką Kobiet i Płci.

W roku akademickim 2022/2023 przeprowadzone zostały badania jakościowe (wywiady pogłębione z różnymi grupami społeczności UW), teraz przyszedł czas na badanie ankietowe. Link do ankiety będzie rozsyłany drogą mailową, a jej wypełnienie będzie możliwe przy użyciu konta USOS.

Badanie skierowane jest zarówno do rodziców, jak i do osób bezdzietnych i dostępne będzie w języku polskim oraz angielskim.

Celem badania jest zebranie doświadczeń, opinii i oczekiwań dotyczących wsparcia dla rodziców na UW. Efektem badania będzie stworzenie rekomendacji i wdrożenie konkretnych rozwiązań, które przysłużą się łączeniu życia zawodowego z rodzinnym i prywatnym.

Szczegółowe informacje na temat badania znajdą Państwo również na stronie:  https://rownowazni.uw.edu.pl/rodzicielstwo/byc-rodzicem-na-uw-ogolnouniwersyteckie-badanie-potrzeb-rodzicow-na-uniwersytecie/