Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

AKTUALIZACJA Tryb prowadzenia zajęć w semestrze zimowym 2020/21

AKTUALIZACJA

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, a także w związku z zarządzeniem nr 233 Rektora UW z dnia 16.10.2020 wszystkie zajęcia prowadzone przez Szkołę będą miały formę online. Dotyczy to także tych nielicznych kursów, które planowaliśmy prowadzić w formie hybrydowej i stacjonarnej.

Większość spośród 37 kursów oferowanych w semestrze zimowym 2020/2021 w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych będzie prowadzona w formie zdalnej. Wyjątki od tej reguły odnoszą się do następujących zajęć:

I semestr kształcenia
1. Dydaktyka szkoły wyższej – forma hybrydowa (część grup w formie zdalnej, część w formie stacjonarnej)

III semestr kształcenia
1. Pozyskiwanie grantów (warsztat naukowca) – forma hybrydowa (część grup w formie zdalnej, część w formie stacjonarnej)
2. Wystąpienia publiczne (warsztat naukowca) – forma hybrydowa (część grup w formie zdalnej, część w formie stacjonarnej)
3. Zajęcia metodologiczne i metodyczne – Zaawansowane metody jakościowe w badaniach społecznych (prof. D. Maison) – forma hybrydowa (część zajęć w formie zdalnej, część w formie stacjonarnej)
4. Zajęcia specjalizacyjne – Podstawy ładu politycznego: epistemologia i etyka (prof. S. Filipowicz) – zajęcia stacjonarne
5. Zajęcia specjalizacyjne – Basic didactic skills: effective teaching in higher education (dr Z. Toeplitz) – zajęcia stacjonarne
6. Seminarium dyscypliny nauki o bezpieczeństwie (prof. R. Kuźniar) – zajęcia stacjonarne
7. Seminarium dyscypliny psychologia (dr hab. G. Kmita) – forma hybrydowa (część zajęć w formie zdalnej, część w formie stacjonarnej)