Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

Seminarium Szkoły – semestr letni 2020/21

W marcu 2021 rozpoczną się kolejne spotkania w ramach Seminarium Szkoły. Zgodnie z programem kształcenia zajęcia są obowiązkowe i realizowane przez doktorantów w II i III semestrze kształcenia. Seminarium ma charakter interdyscyplinarny i jest skierowane do wszystkich doktorantów Szkoły niezależnie od dyscypliny. W jego trakcie prezentowane będą najciekawsze, wykraczające poza wąskie ramy jednej dyscypliny badania prowadzone na Uniwersytecie Warszawskim przez poszczególne dyscypliny wchodzące w skład szkoły. Część spotkań będzie poświęcona prezentacjom wybitnych przedstawicieli nauk społecznych, zapraszanych na seminarium spoza Uniwersytetu Warszawskiego (w tym z uczelni zagranicznych).
Tak długo jak to będzie niezbędne, wykłady będą prowadzone w formie online. Z żalem informujemy, że ze względu na ograniczenia techniczne w semestrze letnim 2020/21 wykłady są dostępne wyłącznie dla doktorantów I roku.

Harmonogram Seminarium Szkoły ZAKTUALIZOWANY