Międzydziedzinowa Szkoła Doktorska

Seminarium Szkoły (26 kwietnia 2021 r.)

Szanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne Seminarium integracyjne w ramach Międzydziedzinowej Szkoły Doktorskiej. Seminarium odbędzie się 26 kwietnia 2021 roku w g. 15.00-17.15. Referaty wygłoszą: Pani Agnieszka Stecko-Żukowska Czy inny internet jest możliwy? Alternatywne modele praktyk i usług w sieci jako laboratorium cyfrowej wyobraźni. | Is another internet possible? Alternative models of online practices and services as a laboratory of digital imagination, oraz Pan Michał Michalski – Structure and lipid membrane interaction of influenza hemagglutinin fusogenic elements.

Do zobaczenia na seminarium!