Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych

Rozliczenie Roku Akademickiego 2021/2022

Szanowni Państwo,

Komplet podpisanych dokumentów należy  składać osobiście w Sekretariacie SDNSP w godzinach 10-14, od poniedziałku do czwartku.

Poniżej znajdziecie Państwo wzory formularzy potrzebnych do rozliczenia roku, które należy złożyć najpóźniej we wrześniu. Osoby, które mają zaliczone zajęcia, zachęcamy do składania sprawozdania już teraz, by szybciej rozliczyć rok i uniknąć wrześniowego tłoku.

1. Sprawozdanie Roczne Doktoranta – dotyczy obecnego I, II i III Roku (Drugi Rok składa sprawozdanie roczne niezależnie od dokumentów ds. oceny śródokresowej)

Wypełniony formularz wraz  z załącznikami należy złożyć najpóźniej do dnia 12 września 2022 r.

Uwaga: do Sprawozdania należy dołączyć:

• opinię promotora, potwierdzoną podpisem,
  • kartę praktyk doktoranta, należy ją uprzednio przedstawić koordynatorowi praktyk dla dyscypliny celem wpisania zaliczenia w USOS,
  • kartę seminariów zewnętrznych (TYLKO w przypadku realizowania seminariów poza Uniwersytetem Warszawskim lub nie mających kodu w USOS), należy ją uprzednio przedstawić koordynatorowi dyscypliny dla seminariów celem wpisania zaliczenia przedmiotu  Seminarium Badawcze – I/II w USOS). Wpis dot. seminariów badawczych.

Sprawozdanie roczne doktoranta
Karta praktyk
Karta seminarium bez kodu USOS

2. By uzyskać zaliczenie roku w USOS, należy mieć również wpisane zaliczenia z przedmiotów wymaganych programem, a przedmioty podpięte pod program i etap. W razie potrzeby należy przesłać na skrzynkę szkoły podanie skierowane do dyrektora szkoły, zaopiniowane przez promotora i koordynatora dyscypliny o możliwość realizacji danego przedmiotu w następnym roku akademickim.

3. Indywidualny Plan Badawczy – Formularz należy złożyć najpóźniej do dnia 30 września 2022 r – dotyczy obecnego I roku, osób przyjętych 1.10.2021. Osoby, które rozpoczęły kształcenie  od semestru letniego (1.03. 2022 lub później) mogą złożyć IPB oraz Sprawozdanie Roczne do 28 lutego 2023.

Indywidualny Plan Badawczy