Międzydziedzinowa Szkoła Doktorska

II rok – Rejestracja na zajęcia

Zapisy na zajęcia z grupy „Zajęcia ogólnouniwersyteckie dla wszystkich doktorantów” odbędą się w dniach od 23 września (od godz. 20.00) do 29 września (do godz. 23.59). W trakcie zapisów dostępna będzie następująca pula zajęć:

„Pozyskiwanie grantów (warsztat naukowca)prosimy o zapisy osoby, które nie zaliczyły tego przedmiotu w semestrze II

• zajęcia obowiązkowe (8 godz.) – dostępne będą grupy online oraz stacjonarne
  • warsztaty (4 godz.) – dobrowolne, dla chętnych – zajęcia tylko online; w przypadku wypełnienia limitów uruchomione zostaną kolejne grupy.

„Wystąpienia publiczne (warsztat naukowca)” – 8 godzinne warsztaty w wersji zdalnej i stacjonarnej. Zajęcia są dobrowolne; w przypadku wypełnienia limitów uruchomione zostaną kolejne grupy.

„Transfer wiedzy (warsztat naukowca)” – wykład online, obowiązkowy w sem. III dla doktorantów SDNH oraz SDNSP

Oferta zajęć powinna być dostępna na kontach w USOSweb w poniedziałek, 21 września.