Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych

Program finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów

Informujemy, że został otwarty nowy nabór wniosków w Programie finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w celach naukowych i dydaktycznych. Do udziału w nim zapraszamy doktorantów wszystkich lat studiów (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz doktorantów kształcących się w szkołach doktorskich).
W ramach Programu można otrzymać dofinansowanie wypłacane w formie stypendium wyjazdowego w wysokości pełnej diety pobytowej za każdy dzień pobytu za granicą oraz pełne sfinansowanie kosztów podróży.
Nabór wniosków trwa do 1 kwietnia 2022 r. W jego ramach można ubiegać się o dofinansowanie wyjazdu zagranicznego trwającego od 14 do 28 dni, który odbędzie się w terminie od 6 czerwca do 31 października 2022 r.

Wnioski o przyznanie dofinansowania należy składać w Biurze Współpracy z Zagranicą (Stary BUW, II piętro, pok. 212) lub nadać pocztą na adres BWZ z dopiskiem „Wyjazdy zagraniczne – ZIP” (do 1 kwietnia 2022 r. włącznie, liczy się data stempla pocztowego).
Adres e-mail do kontaktu: wyjazdy.zip@uw.edu.pl