Listy rankingowe – rekrutacja 2020/21

Koordynator Rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych ogłasza listę rankingową kandydatów z postępowania rekrutacyjnego do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych (10 sierpnia 2020 r.):

• archeologia
  • filozofia
  • historia
  • językoznawstwo
  • literaturoznawstwo
  • nauki o kulturze i religii
  • nauki o sztuce

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, kandydaci rekomendowani do przyjęcia do Szkoły do dnia 18 września 2020 r. są zobowiązani złożyć następujące dokumenty:
– oryginał dokumentu uprawniającego do podjęcia kształcenia w Szkole lub jego urzędowy odpis (np. dyplom ukończenia studiów II stopnia);
– wydrukowane z konta w IRK:
a) oświadczenie o podjęciu kształcenia w Szkole
b) podanie o przyjęcie do Szkoły.

Dokumenty należy składać:

Sekretariat Szkół Doktorskich
ul. Krakowskie Przedmieście 1
00-047 Warszawa

Godziny przyjęć: Celem umówienia wizyty w sekretariacie związanej ze składaniem dokumentów prosimy o umówienie się na konkretny termin i godzinę korzystając z narzędzia dostępnego TU.

Uwaga! Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem, maseczki oraz własnego długopisu.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: szkola.nh@uw.edu.pl