Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

LISTY RANKINGOWE I HARMONOGRAM ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH

Koordynator Rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych ogłasza wyniki II etapu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UW w dyscyplinach:

Koordynator Rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych ogłasza wyniki I etapu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UW w dyscyplinach:

Koordynator Rekrutacji zawiadamia o terminie i miejscu przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych (II etapu postępowania kwalifikacyjnego). [publikacja: 7.07.2022]

Linki do rozmów kwalifikacyjnych odbywających się na odległość zostaną wysłane kandydatom za pośrednictwem systemu IRK do 12.07.2022 .

Zasady przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych

Kandydaci, których rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są w trybie stacjonarnym w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach, mają prawo zawnioskować o przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych w trybie zdalnym.

• Wzór wniosku o przeprowadzenie rozmowy w trybie zdalnym [WZÓR]

Wniosek musi zostać wypełniony, podpisany, zeskanowany i przesłany w formie skanu na adres email rekrutacja.ns@uw.edu.pl w ciągu 2 dni od daty publikacji harmonogramu rozmów kwalifikacyjnych. Wszystkie spóźnione wnioski będą odrzucane.