Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

Grupy wsparcia dla studentów z Ukrainy organizowane na UW

Przekazujemy Państwu informacje o działaniach prowadzonych na UW, które mogą być pomocne dla studentów z Ukrainy lub ich bliskich.

1. Samorząd Studencki Wydziału Psychologii we współpracy z Samorządem Głównym organizuje już w najbliższą niedzielę (godz. 12-16) spotkanie, tzw. Grupę wsparcia dla studentów z Ukrainy. Miejsce spotkania Wydział Psychologii, ul. Stawki 5/7, dawna sala gimnastyczna.
Szczegóły dostępne pod linkiem:
2. Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji inicjatywa pomocy, w tym m.in. prawnej dla studentów z Ukrainy. Inicjatywa ta kierowana do studentów z jednostek UW. Osoby zainteresowane przyłączeniem, proszone są o kontakt z p. Emilią Żukowską-Stępniak (e.zukowska@uw.edu.pl);
3. W poniedziałek na Wydziale Geografii z inicjatywy studentów rusza zbiórka rzeczy potrzebnych dla osób z Ukrainy.
4. Od poniedziałku do czwartku na Wydziale Polonistyki będą zbierane artykuły pierwszej potrzeby dla Punktu Recepcyjnego w Dorohusku.

Wsparcie UW