Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

bezpłatne zajęcia WF dla doktorantów

Szanowni Państwo,

w imieniu Dyrektora Studium Wychowania Fizycznego i Sportu mgr Alicji Wleciał chcielibyśmy zaprosić wszystkich doktorantów do skorzystania z 30 bezpłatnych żetonów umożliwiających rejestrację na jedne zajęcia WF w semestrze letnim 2021/2022. Akcja ma charakter pilotażowy, mamy jednak nadzieję, że będzie możliwość kontynuowania jej w przyszłych semestrach.

Aby otrzymać dodatkowe żetony należy do dnia 10 lutego 2022 r. wysłać zgłoszenie zawierające numer indeksu na adres dodatkowe.zetony@uw.edu.pl.

Żetony zostaną przyznane na drugą turę rejestracji (pojawią się na kontach studentów w dn. 16-17 lutego). W ten sposób pierwszeństwo w zapisach zostanie zapewnione studentom, dla których WF jest przedmiotem obowiązkowym. Dołożymy wszelkich starań aby w drugiej turze oferta naszych zajęć była równie atrakcyjna.

Dodatkowe żetony umożliwiają rejestrację na:

– bezpłatne zajęcia WF organizowane przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu (nie wymagają opłaty)

– płatne zajęcia WF organizowane przez AZS (wymagają dodatkowej opłaty wg. informacji zawartych na stronie przedmiotu)

Przed zarejestrowaniem na zajęcia rekomendujemy zapoznanie się z Zasadami rejestracji oraz Zasadami zaliczania przedmiotu dostępnymi na naszej stronie wfisport.uw.edu.pl

Pomimo braku obowiązku realizowania zajęć WF każdy ich uczestnik zobowiązany jest do systematycznego uczestnictwa. 2 nieobecności będą skutkowały niezaliczeniem przedmiotu. Nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach bez zaliczania – rejestracja na przedmiot wymaga wpisania na koniec semestru oceny (zaliczenie lub niezaliczenie).

Rejestracja na zajęcia WF odbywa się tylko poprzez stronę rejestracji żetonowej: (rejestracja.usos.uw.edu.pl) w dniach 17-27 lutego. Po tym terminie dokonanie wszelkich zmian niestety nie będzie możliwe.

Mamy nadzieję, że zapisy przebiegną dla Państwa pomyślnie a nasi prowadzący zachęcą do uczestniczenia w kolejnych semestrach.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół SWFiS