Międzydziedzinowa Szkoła Doktorska

Dyżury dla Doktorantów

[Aktualizacja]

Szanowni Państwo,

dyżury Profesora Pawła Stępnia zostają przeniesione na wtorki.

Szanowni Państwo,

w najbliższym czasie rozpoczną się zapisy na dyżury dyrektorskie dla Doktorantek i Doktorantów.

Pierwszy dyżur Profesora Pawła Stępnia zaplanowany jest na 8 listopada 2021 (poniedziałek)  w g. 17.30-19.00 a kolejne co dwa tygodnie w tym samym terminie.

Pierwszy dyżur Profesora Karola Samsela planowany jest na 17 listopada 2021 (środa) w g.10.30-12.00 a kolejne co dwa tygodnie w tym samym terminie.

Aby zapisać się na konkretny termin należy wysłać na mail Szkoły stosowną prośbę. Jeśli nikt nie zapisze się na dany termin dyżuru dyżur nie odbywa się.

Spotkania zaplanowane są na maksymalnie 15 minut i link do spotkania (po wcześniejszym umówieniu się przez Sekretariat) wysyła do zainteresowanego Dyrektor.