Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

Wyniki rekrutacji oraz harmonogram rozmów w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych

Koordynator Rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych ogłasza wyniki II etapu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UW w dyscyplinach (11.08.2021 r.):

Koordynator Rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych ogłasza wyniki I etapu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UW w dyscyplinach (21.07.2021 r.):

Koordynator Rekrutacji zawiadamia o terminie i miejscu przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych (II etapu postępowania kwalifikacyjnego).

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych [LINK], rozmowy kwalifikacyjne w ramach II etapu postępowania kwalifikacyjnego odbędą się z wykorzystaniem Google Meet.

Linki do rozmów kwalifikacyjnych zostaną wysłane kandydatom za pośrednictwem systemu IRK w terminie 22 – 26 lipca 2021.