Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

The INTERNATIONAL RESEARCH SUMMER SCHOOL 2023, IRSS 2023 on Qualitative Research and Academic Integrity in Education

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dot. Międzynarodowej Szkoły Letniej dla doktorantów/ek i młodych naukowców/czyń organizowanej 03-07.07.2023 r. w Warszawie!

Międzynarodowa letnia szkoła naukowa The International Research Summer School 2023 (IRSS 2023) on Qualitative Research and Academic Integrity in Education umożliwia doktorantom i młodym pracownikom naukowym poszerzenie wiedzy specjalistycznej dotyczącej badań o edukacji/nad edukacją o najnowsze światowe odkrycia z zakresu badań jakościowych. IRSS 2023 oferuje różne formy pracy sprzyjające rozwijaniu kompetencji badawczych dotyczących projektowania, realizacji i upowszechniania badań jakościowych w naukach społecznych, eksponując etykę badań.

Więcej informacji: LINK

Aplikacje do IRSS 2023: do dnia 20 lutego 2023r.