Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

Rejestracja na zajęcia – doktorantki i doktoranci I roku SDNS 2022

Rejestracja na zajęcia dla doktorantek doktorantów I roku SDNS rozpocznie się 26.09.2022 r. o godz. 10:01, a zakończy 04.10.2022 r. o godz. 9:59.

Link do rejestracji w USOS znajdziecie Państwo pod tym linkiem [LINK]

Zgodnie z programem studiów doktorantki i doktoranci powinni zaliczyć następujące przedmioty:
Dydaktyka Szkoły Wyższej: wykład (część A), warsztat (część B) i warsztat do wyboru (część C- ten przedmiot jest również obowiązkowy), Etyka, Prawo autorskie.

W ofercie kształcenia na semestr zimowy 2022/2023 dla I roku dodatkowo jest dostępny kurs:
Advanced Microeconomics jeden z 3 obowiązkowych kursów dla doktorantów w dyscyplinie ekonomia i finanse.

Wymagania dotyczące przedmiotów, które należy zaliczyć w danym semestrze kształcenia określa program studiów [LINK]

Informacje o czasie, miejscu i trybie prowadzenia poszczególnych przedmiotów jest dostępna w systemie USOS [LINK].