Szkoła Doktorska Nauk Społecznych

Sprawozdanie roczne doktoranta

Poniżej znajdziecie Państwo wzór formularza sprawozdania rocznego doktoranta oraz informacje na temat terminu, miejsca i sposobu jego złożenia:
1) Termin złożenia sprawozdania: 15 września 2022 roku.
2) Sposób i miejsce składania sprawozdania: podpisane dokumenty (sprawozdanie wraz z opinią promotora lub promotorów) należy przesłać za pośrednictwem elektronicznej poczty uniwersyteckiej na adres phd.ns@uw.edu.pl.

Zgodnie z Regulaminem Szkoły realizacja obowiązków przewidzianych w programie kształcenia rozliczana jest w cyklu rocznym. Warunkiem uzyskania zaliczenia roku jest:
1) spełnienie wszystkich wymagań przewidzianych do realizacji w programie kształcenia na danym etapie;
2) złożenie w terminie wyznaczonym przez Dyrektora sprawozdania rocznego doktoranta wraz z opinią promotora lub promotorów.

Sprawozdanie roczne doktoranta – wzór formularza w j. polskim [LINK]

Sprawozdanie roczne doktoranta – wzór formularza w j. angielskim [LINK]